Podporujeme

Tým, který podporujem, není velký, ale figurují v něm mistři svého oboru. Jsou to mistři republiky ve svých kategoriích v disciplíně cross-country.

Jmenovitě N1 TEAM reprezentuje mistryně republiky, pravidelná účastnice závodů světového poháru Karla Štěpánová a mladý nadějný mistr republiky, závodník světového poháru do 23 let Jan Vastl. Hlavním manažerem a zároveň závodníkem je Zdeněk Löffelmann, sportovec tělem i duší a stejným způsobem businessman, který má dlouholeté zkušenosti v cyklistickém svě­tě.

Tým je postaven zcela nově s jasnými ambicemi pro sezonu 2017.

Karla Štěpánová jezdkyně kategorie Elite Women má ambice jasné, dominance na závodech českého poháru, stabilní umístění v top 20 na závodech světového poháru se snahou nakukovat do top 15. S tímto cílem by ráda uspěla na mistrovství světa a Evropy, kde chce být ne hůře než v top 15. Její první představení v letošní sezoně se blíží, za 14 dnů se postaví na start podniku kategorie C1 v rakouském Langenlois.

Jan Vastl je jezdec kategorie U23 a jeho ambice budou tkvět ve snaze být nejlepším závodníkem své kategorie na závodech českého poháru s výhledem stabilního umístění v top 5 na závodech světového poháru se snahou nakouknout do top 3. Se stejným nasazením se Honza chystá útočit na mistrovství světa a Evropy. Honza už má za sebou start na kyperském Sunshine Cupu, dalším závodem bude třetí díl Italského poháru v Montichiari.

Karla i Honza si, po intenzivním testování, z nabídky WTB oblíbili především pláště RANGER a NINE LINE. Pláště budou obouvat na karbonové i hliníkové ráfky WTB. Konkrétně nodely KOM i23 a Ci24. Dle současných trendů se přiklonili k širším ráfkům (23 respektive 24 mm).