Rocket

Rocket Zobrazit v plné velikosti

Od sezony 2015 dochází ke kompletnímu redesignu sedel WTB. Nově jsou všechna sedla v kombinaci matné a lesklé černé s barevným akcentem odkazujícím na konkrétní kategorii.

Více o produktu

zrušit výběr

  • 130mm
  • 142mm
  • 150mm

Cena 990 Kč

Dostupnost skladem

= 44 Produkty jsou na skladě

Rocket V je nejpopulárnější výkonnostní sedlo WTB. Unikátní tvar pomáhá zvyšovat výkon a zároveň
zvyšuje komfort. Nově ve třech šířkách a télce 265mm.

typ šířka (mm) hmotnost ližiny výstelka barva
Carbon 130 189g karbon DNA padding černá / zlatý akcent
Team 130 210g titan DNA padding černá / černý akcent
Pro 130 227g CrMO DNA padding černá / bílý akcent
Race 130 262g CrMo Standard padding černá / červený akcent
Comp 130 310g ocel Standard padding černá / stříbrný akcent
           
typ šířka (mm) hmotnost ližiny výstelka barva
Team 142 217g titan  DNA padding černá /černý akcent
Pro 142 237g CrMO DNA padding černá / bílý akcent
Race 142 270g CrMO Standard padding černá / červený akcent
Comp 142 320g ocel Standard padding černá / stříbrný akcent
           
typ šířka (mm) hmotnost ližiny výstelka barva
Team 150 229g titan DNA padding černá / černý akcent
Pro 150 251g CrMO DNA padding černá / bílý akcent
Race 150 288g CrMO Standard padding černá / červený akcent
Comp 150 336g ocel Standard padding černá / stříbrný akcent
           


* povinné položky

LOVE CHANNEL -Použitý u všech sedel WTB. Love Chanel má jednu velmi důležitou funkci, chrání vaše tělo před nechtěným tlakem. Středová prohlubeň poskytuje úlevu měkkým tkáním bez obětování strukturální integrity sedla.

COMFORT ZONE - Použitý na většině sedel WTB. Comfort Zone jsou malé oblasti umístěné v konstrukci sedla, které ulevují od tlaku působícímu na měkké tkáně. Comfort Zone je jemný rozdíl který poskytuje obrovský komfort i na dlouhých jízdách.

LUXZONE – Je otvor ve skořepině sedla zlepšující comfort. Podobně jako naše patentovaná oblast Comfort Zone snižující tlak v citlivých partiích, tak i LuxZone snižuje tlak působící na měkké tkáně.

DNA PADDING - Použitá u mnoha z našich nejlepších modelů. Tento druh výstelky sedla výrazně snižuje váhu celého sedla. DNA Padding se dále vyznačuje vynikající paměťovou vlastností materiálu, která vyhovuje vaší individuální anatomii.

SOFT-SHELL - Skořepina sedel WTB vyrobená kombinací dvou rozdílných materiálů pro lepší absorpci vibrací. Soft-Shell sedla minimalizují přenos vibrací, zatímco stále poskytují stabilní a pevnou oporu pro vaši efektivní jízdu a šlapání.

NYLON / FLEX-TUNED SHELL - Flex-Tuned Shell se může pochlubit výjimečnou kombinací pohodlí poskytující pružnost a pevností nutnou pro efektivní šlapání. Není tak poddajná jako Soft-Shell a ani tak tuhá jako Carbon Composite. Flex-Tuned sedla nabízí zlatou střední cestu vyhovující širokému spektru jezdců.

CARBON COMPOSITE SHELL - Carbon Composite Shell firmy WTB poskytuje pevnost a stabilní oporu pro nepřekonatelný výkon a efektivitu jízdy. Tyto skořepiny jsou použity pouze na našich nejlepších sedlech.

ABR CORNERS - Tyto odolné díly materiálu chrání rohy a boční část sedel před odřením a roztržením.

TITANIUM RAILS - Titanové ližiny vynikají jedinečným poměrem pevnosti k váze stejně jako výbornou schopností pohlcovat vibrace.

CARBON RAILS - Carbonové ližiny nabízí nejnižší možnou váhu spolu s neobyčejnou schopností pohlcovat vibrace. Tyto ližiny naleznete na našich top modelech.